Čištění interiéru a exteriéru vozidel 


Poskytujeme Vám několik balíčků zacílené na čištění, jak interiéru, tak exteriéru aut. Pro čištění čalouněných sedadel a součástí auta, jako čalounění na dveřích, aplikujeme extrakční techniku za pomocí vysavačů značky Karcher. S efektivními a přitom hospodárnými přípravky dostihneme podrobného vyčištění od všech nečistot. Odstraníme  mastnoty, usedlé špíny a dalšího znečištění, jako poskvrny od jídla, pití či rmutů od domácích mazlíčků. Plasty v interiéru auta nejprve vyčistíme a konečně impregnujeme. Plasty tak vytěží vitálnější vzhled, zagitují na elastičnosti a jsou tak ochraňovány před externími účinky a opotřebením společně. Totožně se staráme i kožené části automobilu.

Exteriér vozidel umýváme jen ručně. Ruční mytí je svědomitější, ohleduplnější, efektivnější a v podstatě lepší ve všech zřetelech vůči čištění kartáčovou technikou. Ruce dosáhnou i tam, kde klasický kartáč nikoliv. Tato místa jsou zrovna nejnáchylnější ke korozi. 

Čištění autobusů, kamionů a karavanů 


Provádíme čištění autobusů, všech kabin kamionů, kabin zemědělských a stavebních strojů, čištění a úklid karavanů. Pro čištění čalouněných sedadel a jiných úseků vozů, používáme extrakční metodiku za užití vysavačů značky Karcher. S efektivními a společně úspornými prostředky získáme zevrubného vyčištění od všech špinavostí. Oprostíme se mastnoty, sedlé špíny a jiného kontaminovaní od nečistot.  

Renovace laku a světlometů


Lak je častokrát porušen kartáči z myček na auta, které na zevnějšku způsobují subtilní škrábance. Jemné linie drážek způsobují globální domněnky zašlého laku bez třpytu. Početný vliv má nepochybně i bezprostřední stárnutí laku, kdy se na zevnějšku usazují nečistoty, které nejdou odstranit. Podstatnou roli koná i počasí. Abychom laku obnovili lesk a věnovali mu ochrannou vrstvu na povrch, máme k dispozici náležité nástroje a autokosmetiku, díky kterým dosáhneme perspektivního efektu.

Nanotechnologie PIKATEC


Pikatec Diamond je současná, vrcholná a nesmlouvavá řada nanokosmetiky PIKATEC. Snese studené arktické i horké rovníkové krajnosti. Nejvyšší UV ochrana, sukovitost a těruvzdornost, voděodolnost, nejkrátkodobější tvrdnutí a největší odolnost proti průmyslovým saponátům. Politura odolává teplotám přes 700°C.  Pikatec Ceramic vychází z nejvyšší řady Diamond, byla však optimalizována, aby byla cenově přístupná pro rozsáhlé třídy všech vlastníků aut. Proti řadě Basic skýtá značnější UV ochranu, tvrdost, otěruvzdornost, voděodolnost a má kratší dobu tvrdnutí. Lépe vzdoruje průmyslovým saponátům. Tepelná odolnost je okolo 550°C.