Ochrana exteriéru vozidla

Nanočástice přípravku Pikatec vytvoří neviditelný ochranný štít na povrchu. Na výběr máte přípravek na ochranu laku vozu, autoskel nebo kol. Díky ochrannému štítu není problém odstranit z povrchu například smůlu, výkaly od ptactva a jiné nečistoty. Nanotechnologie zároveň chrání lak před škrábanci. Ochrana vozu přichází ve dvou řadách Diamond a Ceramic. Srovnání naleznete níže.

Cena se odvíjí od výběru kosmetiky a dále od přípravy povrchu vozidla, aplikaci na různé části a popřípadě finálního mytí vozu. Pro jednoduší orientaci jsou jednotlivé možné kroky očíslovány.


1.      Ceník balíčků kosmetiky Pikatec

Ceremic Protection Pack 1499Kč
Set nanokosmetiky na komplexní ochranu karoserie a skel vozu po dobu jednoho roku. Set obsahuje Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Čistič skel (40 ml), Ochranu skel (40 ml), 2x aplikační utěrku z mikrovlákna, ochranné rukavice a informační brožuru, vše z řady Ceramic.
Diamond Protection Pack 3499Kč

Set nanokosmetiky na komplexní ochranu karoserie, kol a skel vozu po dobu jednoho roku. Set obsahuje Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Čistič skel (40 ml), Ochranu skel (40 ml), Ochranu kol (30 ml), 2x aplikační utěrku z mikrovlákna, 2x leštící hadřík z mikrovlákna, mycí houbu, ochranné rukavice a informační brožuru, vše z řady Diamond.


2.      Ceník přípravy vozidla před aplikací:

Program Klasik Standardní vůz 200Kč Velký vůz 300Kč

Vozidlo umyjeme, odstraníme drobné nečistoty, umyjeme kola, mezidveřní prostory a vozidlo vysušíme. 

* možné pouze při stáři vozu do jednoho měsíce

Program Standart

Standardní vůz 490Kč Velký vůz 590Kč

Ruční mytí vozu, odstranění přischlého hmyzu, asfaltových a ostatních mastných skvrn na vozidle, vyčistíme mezidveřní prostory, a na závěr vozidlo vysušíme. 

*nutný krok pro funkčnost nanokosmetiky Pikatec

Kola navíc

  400Kč
Odstranění vypálených, asfaltových a ostatních mastných skvrn na kolech vozu.

Program Dekontaminace – strojové čištění

Standartní vůz 1490Kč Velký vůz 1990Kč

Obsahuje Ruční mytí extra. Dále odstranění všech usazenin, mastnot, mechanických nečistot, zbytků hmyzu, asfaltů, vodního kamene, trusu ptáků, odstranění povrchových vlásečnicových škrábanců celého vozu. 

*GARANCE funkčnosti nanokosmetiky Pikatec

Program Super Flat - strojové čištění s maximálním vyhlazením

Standardní vůz 2990Kč Velký vůz 3990Kč

Obsahuje program Dekontaminace. Tento program vysoce zlepšuje funkčnost laku. Oproti standardním lakům z výroby, snižuje ulpívání nečistot až o 90%.

*DOPORUČUJEME pro maximální zlepšení funkčnosti nanokosmetiky Pikatec


3.      Ceník aplikace Pikatec

V ceně je zahrnuta pouze aplikace vybrané kosmetiky. Za nadstandardní velikost vozu je příplatek 25% z ceny.

Aplikace na karoserii a okna vozidla Standartní vůz 1999Kč Velký vůz 2499Kč
Aplikace na karoserii, okana + kola vozidla Standartní vůz 2399Kč Velký vůz 2899Kč

 

Doplňkové informace:

  • Doba přípravy a aplikace je individuální 8-12h. 
  • Doprava v rámci Brna nebo do 10Km zdarma, dále 9Kč/km.
  • Aplikace u zákazníka příplatek 300Kč.
  • Srovnání vlastností: Nanočástice křemíku a zirkonu obsažené v obou řadách jsou u Diamondu obohaceny o nanočástice titanu a další chemické látky. Ty zvyšují její ochranné vlastnosti řádově o desítky procent oproti řadě Ceramic. Mimo lepší přilnavost a jemnost řady Diamond vystihne rozdíly nejlépe grafické porovnání.
  • Jakou řadu nanokosmetiky tedy zvolit? Obecně u vozů v hodnotě do půl milionu korun doporučujeme zakoupit řadu Ceramic. U vozů vyšší cenové kategorie pak zcela jistě zvolte Diamond.
  • Velikosti vozu: Označení standartní vůz - vztahuje na střední a menší karoserie. Označení velký vůz - SUV, velká rodinná MPV. Nevztahuje se na velké užitkové vozy, jako jsou dodávky velikosti Transporter apod.

Ochrana interiéru vozidla

Prostředky pro interiér vozu jsou speciálně vyvinuty pro používaní v interiérech aut. Ochranné politury pro interiér Vašeho vozu byly navrženy s ohledem na vysokou zátěž, jsou zaměřeny především na větší tvrdost, otěruvzdornost a hydrofobitu.  Aplikace nanokosmetiky Pikatec je určena k ochraně interiéru vozu a to kůže, textilu, plastu a lakovaných povrchů.

Ochrana všech povchů v interiéru včetně základního čištění Standartní vůz 3299Kč Velký vůz 3999Kč
V ceně je zahrnut materiál a práce. Obsahem práce je vyčištění interiéru, odborné nanesení nanokosmetiky. Služba nezahrnuje tepování a nevztahuje se na zavazadlový prostor.
Ochrana textilních sedadel   590Kč
Ochrana kožených sedadel   790Kč

Doplňkové inforamce:

  • Doba aplikace 1-5h.
  • Doprava v rámci Brna nebo do 10Km zdarma, dále 9Kč/km.
  • Aplikace u zákazníka příplatek 300Kč