Aktuální ceníky naleznete na našem novém webu!!!

https://www.cistenivednevnoci.cz/ 

Ochrana exteriéru vozidla

Nemáte během dne čas si nechat odborně aplikovat nanotechnologii Pikatec na vozidlo? Nevadí! Svěřte nám jej přes noc a ráno máte Vozidlo zase jako nové! 

Nanočástice přípravku Pikatec vytvoří neviditelný ochranný štít na povrchu. Na výběr máte přípravek na ochranu laku vozu, autoskel nebo kol. Díky ochrannému štítu není problém odstranit z povrchu například smůlu, výkaly od ptactva a jiné nečistoty. Nanotechnologie zároveň chrání lak před škrábanci. Ochrana vozu přichází ve dvou řadách Diamond a Ceramic. Srovnání vlastností: Nanočástice křemíku a zirkonu obsažené v obou řadách jsou u Diamondu obohaceny o nanočástice titanu a další chemické látky. Ty zvyšují její ochranné vlastnosti řádově o desítky procent oproti řadě Ceramic. Jakou řadu nanokosmetiky tedy zvolit? Obecně u vozů v hodnotě do půl milionu korun doporučujeme zakoupit řadu Ceramic. U vozů vyšší cenové kategorie pak zcela jistě zvolte Diamond.

Ceník služeb:

Pikatec Ceramic - Standartní vozidlo 3598Kč

Nejlevnější program aplikace nanokosmetiky Pikatec, řady Ceramic, pro Váš vůz. Program obsahuje: sadu PIKATEC CERAMIC, vyčištění a odmaštění povrchu, aplikaci sady na Váš vůz.

Lze doobjednat: Dekontaminaci laku +990 Kč, aplikaci kol vozu +399 Kč, renovaci laku vozu od 2490Kč

Pikatec Ceramic - Velké vozidlo

4098Kč

Nejlevnější program aplikace nanokosmetiky Pikatec, řady Ceramic, pro Váš vůz. Program obsahuje: sadu PIKATEC CERAMIC, vyčištění a odmaštění povrchu, aplikaci sady na Váš vůz.

Lze doobjednat: Dekontaminace laku +1490Kč, aplikace kol vozu +499 Kč, renovace laku vozu od 3490Kč

Pikatec Diamond - Standartní vozidlo

6198Kč

Nejlevnější program aplikace nanokosmetiky Pikatec, řady Diamond, pro Váš vůz. Program obsahuje: sadu PIKATEC DIAMOND, vyčištění a odmaštění povrchu, aplikaci sady na Váš vůz.

Lze doobjednat: Dekontaminaci laku +990 Kč, aplikaci kol vozu +399 Kč, renovaci laku vozu cena od 2490Kč

Pikatec Diamond - Velké vozidlo

6698Kč

Nejlevnější program aplikace nanokosmetiky Pikatec, řady Diamond, pro Váš vůz. Program obsahuje: sadu PIKATEC DIAMOND, vyčištění a odmaštění povrchu, aplikaci sady na Váš vůz.

Lze doobjednat: Dekontaminaci laku +1490 Kč, aplikace kol vozu +499 Kč, renovace laku vozu od 3490Kč


Doplňkové informace:

 • Doba přípravy a aplikace je individuální 8-12h. 
 • Doprava v rámci Brna nebo do 10Km zdarma, dále 9Kč/km + přípalatek za aplikaci u zákazníka 390Kč
 • Označení standartní vůz - vztahuje na střední a menší karoserie (Škoda Fabia, Octavia).
 • Označení velký vůz - vztahuje se na velké vozy, typy SUV, velká rodinná MPV (Škoda Superb, Kodiaq).

Ochrana interiéru vozidla

Prostředky pro interiér vozu jsou speciálně vyvinuty pro používaní v interiérech aut. Ochranné politury pro interiér Vašeho vozu byly navrženy s ohledem na vysokou zátěž, jsou zaměřeny především na větší tvrdost, otěruvzdornost a hydrofobitu.  Aplikace nanokosmetiky Pikatec je určena k ochraně interiéru vozu a to kůže, textilu, plastu a lakovaných povrchů.

Ochrana všech povchů v interiéru včetně základního čištění Standartní vůz 3299Kč Velký vůz 3999Kč
V ceně je zahrnut materiál a práce. Obsahem práce je vyčištění interiéru, odborné nanesení nanokosmetiky. Služba nezahrnuje tepování a nevztahuje se na zavazadlový prostor.
Ochrana textilních sedadel   790Kč
Ochrana kožených sedadel   890Kč

Doplňkové inforamce:

 • Doprava v rámci Brna nebo do 10Km zdarma, dále 9Kč/km + přípalatek za aplikaci u zákazníka 390Kč
 • Označení standartní vůz - vztahuje na střední a: menší karoserie (Škoda Fabia, Octavia).
 • Označení velký vůz - vztahuje se na velké vozy, typy SUV, velká rodinná MPV (Škoda Superb, Kodiaq).
 • Doba trvání 5-8 hodin.

Podrobnější informace k sadám Pikatec:

 1. Sada nanokosmetiky na auto Diamond - 3799Kč

Sada nanokosmetiky DIAMOND PROTECTION PACK na komplexní ochranu karoserie, kol a skel vozu po dobu jednoho roku. Set obsahuje Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Odmašťovač a rozlešťovač (40 ml), Ochranu skel (40 ml), Ochranu kol (30 ml), 2x aplikační utěrku z mikrovlákna, 2x leštící hadřík z mikrovlákna, mycí houbu, ochranné rukavicea informační brožuru, vše z řady Diamond.

Sada nanokosmetiky Pikatec Diamond Protection Pack maximálně a dlouhodobě ochrání váš vůz. Patentovaná technologie s příměsí nanočástic oxidů křemíku, zirkonu a titanu, byla nově aditivována speciálními polymery, které extrémně zvyšují tvrdost ošetřených povrchů a jejich voděodpudivost. Lak, skla i kola automobilu jsou mnohem odolnější proti škrábancům, oděrkám a poškozením laku vlivem UV záření. Částice mají velikost miliardtiny metru, proto spolehlivě vyplní i ty nejmenší nerovnosti v laku a téměř dokonale jej vyhladí.
Výsledkem je skvělý lesk, již zmíněná voděodpudivost a horší přilnavost nečistot po dobu až jednoho roku. Nejen díky tomu je pak karoserie vozu chráněna před solí, dalšími chemikáliemi a především před korozí.

 • Vlastnosti ochrany Diamond

Vyhlazuje povrch laku i skla
Zajistí perfektní lesk a hloubku laku
Snižuje aerodynamický odpor
Účinnost až 12 měsíců
Maximální ochrana před drobnými oděrkami
Mnohonásobně zvýšuje tvrdost laku
Chrání před korozí
Chrání před pylem a pryskyřicí ze stromů
Zabraňuje praskání a křehnutí laku
Chrání před UV zářením
Zabraňuje poškození laku od výkalu ptáků a hmyzu
Odolává teplotám až 700°C
Zvyšuje hodnotu vozu
Extrémní voděodpudivost
Velmi snadná údržba

 1. Sada nanokosmetiky na auto Ceramic - 1599Kč

  Sada nanokosmetiky CERAMIC PROTECTION PACK na komplexní ochranu karoserie a skel vozu po dobu jednoho roku. Set obsahuje Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Odmašťovač a rozlešťovač (40 ml), Ochranu skel (40 ml), 2x aplikační utěrku z mikrovlákna, ochranné rukavice a informační brožuru, vše z řady Ceramic.
  Sada nanokosmetiky Pikatec Ceramic Protection Pack spolehlivě a dlouhodobě ochrání váš vůz. Patentovaná technologie s příměsí nanočástic oxidů křemíku a zirkonu mnohonásobně zvyší tvrdostošetřených povrchů, takže lak i sklo automobilu jsou pak mnohem odolnější proti škrábancům, oděrkám a poškozením laku vlivem UV záření. Částice mají velikost miliardtiny metru,proto spolehlivě vyplní i ty nejmenší nerovnosti v laku a téměř dokonale jej vyhladí. Výsledkem je skvělý lesk, voděodpudivost a horší přilnavost nečistot po dobu až jednoho roku. Nejen díky tomu je pak karoserie vozu chráněna před solí, dalšími chemikáliemi a především před korozí.
 • Vlastnosti ochrany Ceramic

Vyhlazuje povrch laku i skla
Zajistí vysoký lesk a hloubku laku
Snižuje aerodynamický odpor
Účinnost až 12 měsíců
Chrání před škrábanci od drobných kamínků a prachu
Chrání před korozí
Chrání před pylem a pryskyřicí ze stromů
Zabraňuje praskání a křehnutí laku
Chrání před UV zářením
Zabraňuje poškození laku od výkalu ptáků a hmyzu
Odolává teplotám až 550°C
Zvyšuje hodnotu vozu
Velmi snadná údržba