Aktuální ceníky naleznete na našem novém webu!!!

https://www.cistenivednevnoci.cz/ 

Ochranu povrhů provádíme za pomocí kvalitních nanotechnologických přípravků, ty zabraňují usazování špíny, částečně zabraňují oděru a zpomalují stárnutí povrchů. Přípravky které aplikujeme na ochranu povrchu mají dlouhou životnost. Takto ošetřujeme textilii, kůži, koženku. Dále leze ošetřit i jíné povchy jako je plast, dřevo, sklo, keramika, lakované povchy, kovové povrchy. V praxi se jedná o kuchyňské linky, koupelny, nábytek, výtahy...

Ceník impregnace textilie:

sedací souprava ( sedací místo) 89Kč
křeslo od 99Kč
taburet od 50Kč
sedačkový polštář od 30Kč
výsuvné lůžko od 89Kč
kuchyňská židle 30Kč
kancelářská židle 39Kč
kancelářské křeslo 50Kč
koberec (1m2) 79Kč

Impregnaci textile provádíme nanotechnologickým prostředkem, který slouží k ochraně. Nanočástice snadno pronikají do struktur textilních materiálů a utvářejí okolo vláken neviditelnou nanovrstvu, která odpuzuje nečistoty i ostatní molekuly kapalin. Cizí látky tedy nemohou proniknout k textilnímu vláknu, tudíž odolávají vlhkosti, zašpinění a vzniku skvrn, a to i od agresivních látek. Veškeré kapaliny vlivem vodě odpudivého efektu z povrchu ošetřené textilie jednoduše sklouznou.

Textil je kapitola sama o sobě. Textil má úplně jinou filosofii ošetření, poněvadž jeho struktura je velmi jemná. Vlákna textilu trpí dle složení také UV zářením (především umělá vlákna), vnikají do jeho struktury nečistoty, mastnoty i kapaliny a mohou způsobovat trvalé fleky. Mnoho textilních výrobků, například potahy pevně přichycené k nábytku nelze prát, pouze čistit.

Ceník impregnace kůže a koženky:

sedací souprava ( sedací místo) 125Kč
křeslo od 99Kč
taburet od 50Kč
sedačkový polštář od 40Kč
výsuvné lůžko od 79Kč
kuchyňská židle 30Kč
kancelářská židle 30Kč
kancelářské křeslo 50Kč

Impregnace kůže a koženky je preventivním opatřením, díky kterému bude váš nábytek dlouho fit. Přípravky na impregnaci ochrání proti mastnotě, vodě a dalšímu běžnému znečištění. Naše přípravky si poradí i s drobnými škrábanci a prasklinami, které z povrchu kůže odstraní, a zabrání vzniku dalších prasklin. Neriskujte poničení drahého nábytku používáním alternativních čistících prostředků, nedejte na babské rady, ale využijte našich služeb.

Kůže trpí především vysycháním, a to jak působením UV záření, tak čisticích prostředků, které následně způsobí odření, praskání a ztrátu barvy, do kůže mohou vnikat mastnoty, nečistoty (i v kombinaci) a můžou tak vnikat trvalé fleky

Ceník ochrany povrchů pro ostatní materiály:

dřevo, keramika, sklokeramika, lakované povrchy, plasty, sklo, kámen, nerezová ocel 139Kč/m2

Chráněný povrch se méně špiní, odpuzuje vodu, mastnoty, prach, má vyšší tvrdost a je i antibakteriální. Až o 80% se Vám sníží četnost i časová náročnost úklidu.

Nanočástice na povrchu utvoří neviditelný ochranný štít (ochrana není vidět lidským okem!), který vniká do nerovností či mikrotrhlin povrchu, vyhlazuje jej a chrání ho před poškozením. Takto vyhlazený povrch odolává zapadání nečistot. Naopak nečistoty odpuzuje a zůstává čistý. Díky tomu, že se ve struktuře chráněného povrchu nezdržují částice uhlíků či popílků, zůstává povrch přirozeně antibakteriální.