Čištění koberců

 

Pro čištění koberců používáme takzvanou extrakční metodu za použití značkových vysavačů Karcher, které společně s vysoce účinnými, ale zároveň šetrnými saponáty, garantují důkladné vyčištění usazené špíny a nečistot. Vaše koberce zbavíme nejen skvrn, zvířecích chloupků, hluboko usazeného prachu, ale také roztočů. Ti mohou mít neblahý vliv na Vaše zdraví. Čistíme koberce ze všech materiálů. Například koberce z umělého vlákna, shaggy koberce, vlněné koberce s třásněmi, perské koberce a další tipy koberců. Našich služeb využívají domácnosti, i větší firmy. Koberce čistíme nejen u zákazníků, ale i ve vlastních prostorách. Úklid bytu či domu by bez vyčištění koberců nebyl nikdy dokonalý, neváhejte nás kontaktovat.

 

Čištění sedacích souprav

 

Pro čištění sedacích souprav používám extrakční metodu za použití značkových vysavačů Karcher, které společně s vysoce účinnými, ale zároveň šetrnými saponáty garantují důkladné vyčištění usazené špíny a nečistot. Vaše sedací soupravy zbavíme nejen skvrn, zvířecích chloupků, hluboko usazeného prachu, ale také roztočů. Ti mohou mít neblahý vliv na Vaše zdraví. Čistíme sedací soupravy ze všech materiálů, to znamená textilní i kožené.

 

Čištění matrací a postelí

 

Postele i matrace čistíme extrakční metodou za použití značkových vysavačů Karcher, které společně s vysoce účinnými, ale zároveň šetrnými saponáty garantují důkladné vyčištění usazené špíny a nečistot. Vaše postele a matrace zbavíme nejen skvrn, zvířecích chloupků, hluboko usazeného prachu, ale také roztočů. Ti mohou mít neblahý vliv na Vaše zdraví. Zpříjemněte a zkvalitněte svůj spánek.

 

Čištění všech židlí a sedacích pytlů

 

Pro čištění židlí a sedacích pytlů používáme extrakční metodu za použití značkových vysavačů Karcher, které společně s vysoce účinnými, ale zároveň šetrnými saponáty garantují důkladné vyčištění usazené špíny a nečistot. Vaše židle a sedací pytle zbavíme skvrn, hluboko usazeného prachu. Čistíme židle a sedací pytle ze všech materiálů, to znamená textilní i kožené. Našich služeb využívají domácnosti, i větší firmy.

 

Impregnace textilie, kůže a koženky 

Impregnaci textile provádíme nanotechnologickým prostředkem, který slouží k ochraně. Nanočástice snadno pronikají do struktur textilních materiálů a utvářejí okolo vláken neviditelnou nanovrstvu, která odpuzuje nečistoty i ostatní molekuly kapalin. Cizí látky tedy nemohou proniknout k textilnímu vláknu, tudíž odolávají vlhkosti, zašpinění a vzniku skvrn, a to i od agresivních látek. Veškeré kapaliny vlivem vodě odpudivého efektu z povrchu ošetřené textilie jednoduše sklouznou.

 

Impregnace kůže a koženky je preventivním opatřením, díky kterému bude váš nábytek dlouho fit. Přípravky na impregnaci ochrání proti mastnotě, vodě a dalšímu běžnému znečištění. Naše přípravky si poradí i s drobnými škrábanci a prasklinami, které z povrchu kůže odstraní, a zabrání vzniku dalších prasklin. Neriskujte poničení drahého nábytku používáním alternativních čistících prostředků, nedejte na babské rady, ale využijte našich služeb.