Aktuální ceníky naleznete na našem novém webu!!!

https://www.cistenivednevnoci.cz/ 

Čistíme sedací soupravy ze všech materiálů, to znamená textilní, kožené i koženkové.  Po impregnaci vydrží Vaše sedací souprava čistá minimálně dvakrát tak déle!

 •  Ceník čištění textilních sedacích souprav:

sedací místo 149 Kč 
křeslo od 99 Kč
sedačkový polštář od 25 Kč
taburet od 50 Kč
záda sedací soupravy 99 Kč
výsuvné lůžko od 99 Kč
aplikace přípravku na mastnotu od 25Kč
aplikace přípravku na odstranění fyziologického zápachu - desinfekce od 99 Kč

Doplnění ceníku:

 • minimální hodnota zakázky v pracovní dny 490Kč o víkendu 999Kč
 • doprava na zakázku po Brně nebo 10Km zdarma, jinak 9Kč/Km
 • individuální kalkulace ceny při větším množství

V ceně je zahrnuta doprava na místo, čištění, základní desinfekce, provonění vůní, úklid při odchodu. Doba čištění zabere zpravidla hodinu a půl.

Postup při čištění tkanin: Používáme extrakční metodu. Ta umožňuje hloubkové čištění různých typů textilií. Účinnost čištění extrakční metodou je výrazně vyšší než u mechanického čištění vysáváním nebo ručního tepování. Princip extrakčního čištění je založen na regulovaném proudu teplé vody, kterou čisticí stroj vhání společně s čisticím prostředkem pod přiměřeným tlakem do čištěné látky a následně ji ihned vysává zpět do sběrné nádoby. Výkonná sací turbína zajistí, že čištěný materiál je po vyčištění pouze mírně vlhký. Dochází k odstranění skvrn, prachu, mastnoty, vsáklých a zadupaných nečistot a pachů (např. cigaretového kouře) nejen s povrchu, ale i z hloubky čištěné textilie. Dochází k oživení barev a provonění celého interiéru.

 • Ceník čištění a impregnace kožených sedacích souprav:

  sedací místo 279 Kč 
  křeslo od 249 Kč
  sedačkový polštář od 90 Kč
  taburet od 99 Kč
  záda sedací soupravy 249 Kč

  Doplnění ceníku:

  • minimální hodnota zakázky v pracovní dny 390Kč o víkendu 999Kč
  • doprava na zakázku po Brně nebo 10Km zdarma, jinak 9Kč/Km

  V ceně je zahrnuta doprava na místo, ruční šetrné čištění, nanesení nanoimpregnace, úklid při odchodu. Doba práce zabere zpravidla dvě hodiny.

Postup při čištění kůže a koženky: Čištění provádíme ručně za pomocí nano hadříků, houbiček a speciální chemie. Následně je potřeba výrobky z kůže a koženky impregnovat. Pro to používáme kvalitní nanoimpregnaci, která vydrží až jeden rok.