Čištění interiéru i exteriéru firemních vozidel


Připravili jsme si pro vás nabídku několika balíčků, které jsou zaměřené na čištění interiéru i exteriéru vozidel.

Čištění čalouněných částí vozů provádíme extrakční metodou, u níž používáme kvalitní vysavače značky Karcher.
Využíváním účinných čisticích prostředků a moderních přístrojů můžeme dosáhnout maximálně efektivního výsledku. Vozidlo zbavíme všech nečistot od jídla a nápojů, mastnoty, usazené špíny, či chlupů od vašich domácích mazlíčků.
Staráme se také o čistotu všech plastových částí. Plasty pečlivě omýváme a poté impregnujeme, díky čemuž získají zářivější vzhled. Stejně důkladnou péči věnujeme také koženým částem.

Mytí a čištění exteriéru vozidel provádíme zásadně ručně, neboť právě tak je dosaženo vyšší kvality. Ruční mytí je také k vozidlu mnohem šetrnější. Kartáčová myčka může způsobit trhlinky a odřeniny na vašem laku, což se na vozidle časem viditelně projeví a auto tak ztrácí svoji hodnotu při prodeji. 

Ceník 


Interiér za sucha

  • Tento balíček zahrnuje vysátí celého vozidla za sucha, omytí oken, plastových a kožených částí a provonění vůní. 

jedno auto měsíčně = 890Kč nad 5 aut měsíčně = 790Kč nad 10 aut měsíčně = 690Kč

 

Interiér extrakční metodou

  • Vaše vozidlo pečlivě vysajeme za sucha, vytepujeme čalounění a koberečky, či omyjeme kožená sedadla, omyjeme plasty a okna. Vozidlo nakonec provoníme.
     
jedno auto měsíčně = 1490Kč nad 5 aut měsíčně = 1290Kč nad 10 aut měsíčně = 1000Kč 

 

Interiér extrakční metodou s exteriérem

  • Služby v tomto balíčku zahrnují kompletní vysátí vozidla za sucha, vytepování čalounění včetně koberečků, či omytí kožených sedadel, omytí a naimpregnování plastů, omytí oken a provonění. Dále se postaráme o ruční umytí exteriéru, odstranění hmyzu a asfaltu, naimpregnování plastů a pneumatik a naleštění voskem.
     
jedno auto měsíčně = 2190Kč  nad 5 aut měsíčně = 1990Kč nad 10 aut měsíčně = 1690Kč 

 

Komplet

  • Tento balíček zahrnuje veškeré služby jako balíček Interiér extrakční metodou s exteriérem. Navíc vytepujeme strop a dětské autosedačky, vydesinfikujeme celý interiér vozidla včetně klimatizace, odstraníme nálepky na skle, chlupy od zvířat, naimpregnujeme sedadla a povrchově očistíme motor. 
jedno auto měsíčně = 2990Kč  nad 5 aut měsíčně = 2790Kč
nad 10 aut měsíčně = 2490Kč